• Fashion News  • Limitovaná edice oblečení s potisky komiksových postaviček z rukou LaFormely

Limitovaná edice oblečení s potisky komiksových postaviček z rukou LaFormely

Máte rádi avantgardní umění? A co filmové postavičky společnosti Warner Bros? Spojení obou je výsledkem této tvorby.

Česko-slovenská značka LaFormela navázala spolupráci s Warner Bros a vytvořila limitovanou edici s legendárními komiksovými postavičkami. Těšit se tak můžeme na mikiny a sukně. Sukně jsou potištěny speciální technikou nanášením barvy po povrchu líce takže vytváří dojem jednoho obrazu.

Mikina 3 200 CZK Sukne 8 000 CZK

LaFormela je značka prezentovaná trojicí designérů, kteří ve své tvorbě často odkazují do minulosti. V jejich modelech se prolíná dech tradic a přírody, spolu s extravagantní avantgardou a undergroundem. Oděvy se vymykají současné propagandě a mírně provokují. To k jejich stylu prostě patří. Výjimkou není ani tato edice.

Chtěli jsme, aby selekce obrázků fungovala s identitou naší značky, a proto jsme si vybrali notoricky známou postavičku rebelského Jokera z filmu Batman. Joker je nepochybně nejznámější darebák v historii současného komiksu a pop kultury. Je nepředvídatelným a neuvěřitelně nebezpečným, až násilným zosobněním chaosu. Jeho úhlavními nepřáteli jsou zejména hrdinové jako například Batman nebo Man of Steel. Jeho chování nelze odhadnout ani vydedukovat a taková je i naše zákaznice a naše tvorba. Do jeho opozice jsme k potisku na sukních zvolili nebojácné superhrdiny Justice League, jako jsou například Wonder Woman, Superman, Batman a Green Lantern,“ tvrdí Antonín Soukup, jeden z návrhářů značky LaFormela.

LaFormela & Warner Bros_Photo Mojmir Bures1_Sukne 8000 CZK_Mikina 3200 CZK

Kde bude zboží od 15. února k dostání? Můžete si ho koupit v obchodech, jako je Czech Labels & Friends či MONA v Bratislavě. Anebo si jej můžete objednat na novém e-shopu laformela.com/shop.

Pokud se zásoby nevyprodají dříve, limitovaná edice skončí koncem března 2016!

LaFormela & Warner Bros_Photo Mojmir Bures2_Sukne 8000 CZK_Mikina 3200 CZK