• Fashion News  • Limitovaná kolekce spodního prádla Paon, po kterém zatouží každá žena

Limitovaná kolekce spodního prádla Paon, po kterém zatouží každá žena

Musíte se cítit pohodlně a zároveň vypadat svůdně, takto by se dala definovat mladá česká značka spodního prádla. Autorky značky Paon před několika dny představily limitovanou kolekci spodního prádla a plavek, která vznikla ve spolupráci se známými tvářemi jako je Sharlota, Cara a Petra Mácová. Kolekce je navrhnutá ženami pro ženy, po kterém zatouží každá.

Kdo jiný ví, co ženy opravdu chtějí nosit a co by jim mohlo slušet? Pouze ženy znají ženské tělo do detailu. Každá z oslovených tváří vytvořila vlastní kus inspirovaný svou osobností, životním stylem a módním vkusem. Každá z nich je jiná a svá. Díky tomu vznikly pod šikovnýma rukama zakladatelek Paonu tři jedinečné a rafinované sety, které v sobě odráží vkus a jedinečnou osobitost každé z nich.

Set jemně růžového prádla od Sharloty je vyrobený z kombinace bambusu a viskózy. Jeho střih doplňují kovové kroužky a odepínací choker.

Stejně jako se kontrast objevuje v mojí vizáži a náladách, tak i prádlo je mix trochu odvážnější bondáže, zabalené v jemné něžné barvě,“ říká Sharlota o setu bezkosticové podprsenky a tang.

Dalším modelem je saténový elegantní set Cara.

„Zakládáme si na pohodlných střizích, takže u žádné z podprsenek nenajdete kostice. Bralettku Cara jsme ušili tak, aby poskytla dostatečnou oporu i pro větší prsa, na která bude krásně sedět,“ vysvětluje zakladatelka značky Andrea Kopalová.

Kolekci doplňují netradiční plavky Petra, které nabízí několik způsobů nošení. Plavkový top se dá nosit samostatně nebo s kalhotkami a páskem, díky němuž se z dvoudílných opalovacích plavek hravě vytvoří jednodílný komplet ideální na plavání.

“Neopomenuly jsme ani speciální dárkové balení. Produkty Cary a Sharloty dodáváme v naší klasické krabičce s upraveným logem a limitovanou barvou. Petřiny plavky jsou zabalené v na míru vytvořené tašce, která se hodí nejenom k vodě, ale i na cestování,” popisuje Andrea Kopalová.

Ke každé krabičce se navíc přikládá kartička s věnováním od dívky, která prádlo navrhla. Kolekce je dostupná na e-shopu Paonu nebo v pražském showroomu na adrese Žitná 27.

Zdroj fotografií: archiv značky Paon Label

Marketing manager