• Fashion News  • Luxusní kolekce Rihanna x Manolo Blahnik “So Stoned”

Luxusní kolekce Rihanna x Manolo Blahnik “So Stoned”

Když se ve světě módy spojují zvučná jména, vznikají často nezapomenutelné kolekce, které berou dech nejenom milovníkům specifické módy, ale i široké veřejnosti. V případě spolupráce Rihanny a Manolo Blahnika však toto pravidlo platí dvojnásob. Jak propojení dvou módních idolů dopadlo?

Pokud se jen trochu orientujete v módním světě, určitě vám neuniklo, že spolupráce Rihanny a Manolo Blahnika není žádnou novinkou. Tito dva už za sebou totiž mají společné kolekce, a to dokonce dvě. A je nutno dodat, že pozornost jim rozhodně nechyběla.

Boty z jejich společné dílny obuly například modelka Gigi Hadid či herečka Taraji Henson. Největší boom však zažily legendární denimové kozačky až do pasu, které byly součástí první kolekce Denim Desserts. Objevily se dokonce i v hudebním klipu Jennifer LopezAin’t Your Mama. V pořadí druhá kolekce nesla název Savage a tvořily ji zimní kozačky.

Rihanna x Manolo Blahnik, kolekce Denim Desserts

Rihanna x Manolo Blahnik, kolekce Savage

Poslední kolekce se skládá ze čtyř nádherných párů bot, které jsou k dostání od letošního července. Jejich název So Stoned” však není odkazem ke stavu mysli, jak by se mohlo na první pohled zdát. Poukazuje totiž na Swarovski krystaly, které jsou základním zdobným prvkem celé kolekce.

Každému páru dodávají omamný třpyt, jež je tolik líbivý lidským očím. Jejich sílu ještě podtrhují průhledné pásky z PVC, díky kterým kameny vyniknou více. Dvojsmyslný název je však zároveň skvělým marketingovým tahem, který poutá pozornost ze všech kulturních koutů.

Poison Ivy $2 325

Purple Chalice $1 325

Bajan Princess $1 435

Spice $1 265

O nové spolupráci dala Rihanna svým fanouškům vědět na Instagramu, kde zveřejnila tři ze čtyř navržených párů. Netajila se ani svými pocity a uvedla, že ze všech tří kolekcí, které spolu s Manolo Blahnikem vytvořili, se jedná o její nejoblíbenější.

Není tedy divu, že jeden pár obula i ve videoklipu k písni Wild Thoughts, ve kterém vystupuje s DJ Klahed.

Pokud toužíte po nějakém tom kousku z kolekce Rihanna x Manolo, rozhodně neotálejte. Jedná se totiž o poslední kolekci svého druhu. Pro další spolupráce se již tito dva údajně spojit neplánují.

V případě, že byste se chtěli alespoň zblízka pokochat krásou z dílny Manolo, určitě zavítejte na unikátní výstavu The Art of Shoes. Více jsme o ní psali zde.

Limitovaná kolekce je dostupná online na manoloblahnik.com a ve vybraných obchodech Manolo Blahnik.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13