• Fashion News  • Mary Katrantzou pro Adidas Originals

Mary Katrantzou pro Adidas Originals

Řecká módní návrhářka Mary Katrantzou spojila ve druhé kolekci pro Adidas Originals hypnotizující grafiku a odvážné barvy. Naposledy spolupracovala se značkou Adidas v roce 2014, kdy vznikly první návrhy její vlastní Adidas kolekce s oblečením.

Svou druhou spolupráci pojala v duchu 80. let a hlavním tématem se stal zejména sport a fitness. Mary Katrantzou je známá především pro své printy a potisky, které v této kolekci použila jak na šaty, mikiny, tepláky i trička, tak i na tenisky, kde najdeme například Superstary nebo Fluxy v pestrých barvách s nejrůznějšími motivy.

123

Celá kolekce je propracovaná do detailů, nejen digitální potisky a motivy, ale i správná kombinace látek a materiálů dodává jednotlivým artiklům na energii. Kolekce byla vyvinuta jako sportovní, nicméně při vhodně zvoleném stylingu je mnoho kousků použitelných i mimo aktivní sportování.

Samotná návrhářka se jednu dobu své kariéry dokonce chtěla vzdát všech svých printů a potisků a posunout se tak zase o kousek dál, naštěstí pro nás, nová kolekce Adidas Originals je jasným důkazem toho, že Mary má ve své hlavě ještě mnoho a mnoho nápadů.

Kolekce je dostupná od července a nakupovat ji můžete zde: www.adidas.cz/mary_k

Inspirovat se můžete ve fotogalerii: