• Gastro  • Míříte do Brna? Na oběd jedině do Forky’s!

Míříte do Brna? Na oběd jedině do Forky’s!

Brno získalo v poslední době pověst kavárenského města. Na své si zde však přijdou nejen milovníci kávy, ale také ti, kteří mají rádi dobré a kvalitní jídlo. Jestli chcete zkusit něco opravdu jiného, zajděte si do Forky’s. Jedná se o veganské bistro, které najdete v Jezuitské ulici 1, kousek od Jakubského náměstí.

Kromě denního menu, které se každý den obměňuje, můžete ochutnat pokrmy z minutkové kuchyně, například Forky’s lentilballs, Nofish & Chips, RAW wrap, RAW Gazpacho, tortilly nebo thajské polévky z kokosového mléka a zeleniny.

Velkou oblibu si získala nabídka burgerů, ze které si můžete vybrat Forky’s Burger, Cheeseburger, French Burger nebo Mexico Burger se zeleninovými hranolky a dipy. 

Jestli Vás už nebaví běžné saláty v restauracích, vyzkoušejte nový koncept Superbowl. Salát ve stylové misce, připravený na míru přímo před Vámi, je nejlepším oběděm či večeří pro horké letní dny!

Každý den zde naleznete šťávy od vitaminátoru, smoothie a různé deserty. Nabídka je vždy trochu jiná, takže Vás zde jídlo určitě jen tak neomrzí.

Kromě hotového jídla si zde můžete nakoupit i různé veganské potraviny, od sýrů, kešu oříšků, kávy, kokosového oleje, až po zmrzliny. Pokud máte rádi superpotraviny, nezklame Vás poměrně bohatý sortiment od Vitalvibe.

12115498_1089304004420835_6630276478025418231_n

Forky’s je otevřeno teprve necelý rok, ale už po dvou měsících zkušební provozní doby se umístilo na druhém místě ankety o nejlepší veganskou restauraci v Brně.

Někoho zahřeje u srdce příjemná usměvavá obsluha, někdo se rád pokochá stylovým interiérem. Ale ať už jste vitarián, vegan, vegetarián nebo masožrout, určitě si zde pochutnáte!

Zdroj