• Fashion News  • MONDAILY: Billie Eilish a H&M uvedlo udržitelnou kolekci

MONDAILY: Billie Eilish a H&M uvedlo udržitelnou kolekci

Udržitelná, oversized a s logem Billie Eilish. Takový je nejnovější merch švédské módní skupiny H&M. • Pánský Fashion Week v Miláně na podzim/zimu 20/21 • Prada x Adidas odhalili první kousky

Billie Eilish a H&M uvedlo udržitelnou kolekci

Udržitelná, oversized a s logem Billie Eilish. Takový je nejnovější merch švédské módní skupiny, který se na pultech objevil 2. ledna. Celou kolekcí se prolínají krémová, černá a limetková zelená s neonovými akcenty a nechybí ani „bucket hats“ nebo ledvinky. A jak jinak kampaň propojit s cílovkou, než do ní přidat 3D filtr od umělce Inese Alpha?

Pánský Fashion Week v Miláně na podzim/zimu 20/21

Nejvýraznější události pánského milánského Fashion Weeku v kostce? Ermenegildo Zegna představil luxusní látky vyrobené z recyklovaných vzácných a syntetických vláken a do pár let plánuje tvořit 95 % každé kolekce z recyklovaných materiálů. Dsquared2 oslavili své 25. narozeniny velkolepou přehlídkou zakončenou večerní party s 2000 hosty. Brunello Cucinelli a Neil Barrett nezklamali a navrátili milánskému týdnu módy esenci nadčasové elegance. Giorgio Armani představil za Emporio Armani 8 looků věnovaných nové generaci, které jsou celočerné s údernou message: „I’m saying yes to recycling“.

Prada x Adidas odhalili první kousky

Teniskový upgrade z proslulých originals Superstar a kabelka jako kombinace Prada bowling a Adidas gym kabelek zaplavily internet. Tyto první kousky z jejich společné kolaborace by měly dorazit do obchodů začátkem příštího měsíce v bílé a černé variantě v cenové relaci 45 – 120 liber. Ale buďte v pozoru, tato limitka bude jen v 700 kusech!

Zdroje: 1, 2, 3