• Fashion News  • Mondaily: Diane von Furstenberg navrhne kolekci pro H&M Home

Mondaily: Diane von Furstenberg navrhne kolekci pro H&M Home

Minulý týden se to spolupracemi v rámci módního businessu jen hemžilo. Na kterou se vy osobně těšíte nejvíce?

Diane von Furstenberg navrhne kolekci pro H&M Home

Vázy, potahy polštářků, přikrývky nebo svíčky z kolekce H&M Home pro příští rok vzejdou z rukou módní návrhářky Diane von Furstenberg. Je to vůbec poprvé, co švédská značka s rychlou módou spolupracuje na kolekci doplňků do domácnosti.

„Ze spolupráce s H&M Home jsem nadšená zejména proto, že mám velkou vášeň pro interiéry,“ uvedla Diane von Furstenberg ve svém prohlášení.

Rihanna vypustila druhou kolekci bot Fenty

Ve čtvrtek předvedla Rihanna již druhou kolekci obuvi Fenty s názvem „11 – 20“, jež vznikla ve spolupráci s návrhářkou Aminou Muaddi. Kolekce představila čtyři nové styly: lodičky se šněrováním, obuv s čtyřhrannou špičkou a dva typy sandálů.

„Chtěla jsem vytvořit obuv, která by reprezentovala múzu značky Fenty: silná, ale rafinovaná a ženská,“ řekla Muaddi.

Ralph Lauren se stal oficiálním návrhářem Australian Open

Partnerství odstartuje na Australian Open 2021, na kterém obleče Ralph Lauren všechny hráče, zástupce a rozhodčí do speciálně navržené kolekce oděvů a doplňků. Inspiraci hledal Ralph Lauren v duši turnaje – kolekce zahrnuje polokošile, šortky i čepice a bude mít také udržitelný nádech: všechny kousky budou vyrobeny z příze z recyklovaných plastových lahví. Tkanina má mít funkční vlastnosti jako je roztažnost, schopnost odvádět vlhkost a ochrana proti UV záření.