• Fashion News  • Mondaily: Návrhy Karla Lagerfelda můžete mít doma i vy!

Mondaily: Návrhy Karla Lagerfelda můžete mít doma i vy!

Co by se mohlo dříve zdát jako nedosažitelný sen, se nyní stává skutečností. Nejen náčrtky návrhů legendárního módního designéra Karla Lagerfelda totiž můžete mít doma i vy v podobě tapet.

Ve spolupráci se společností A. S. Création Tapeten AG, se kterou Karl spolupracoval již v roce 1993 na řadě domácích doplňků, vzniklo devět motivů tapet. Kromě návrhů od Karla tak může váš interiér zdobit třeba jeho profil nebo prošívání ve tvaru písmene K ve 3D efektu. A jaké barvy dominují? No přece bílá a černá!

Bruno Mars má vlastní Lacoste kolekci

První spolupráce Lacoste s Brunem Marsem začíná velmi slibně. Kolekce s názvem podle Brunova alter-ega, Ricky Regal, je velmi omezená limitka. 25 kusů tak bude v prodeji pouze v nově otevřeném butiku v L. A., kde bude k dostání pouze po dobu dvou týdnů. Je to také teprve podruhé, kdy Lacoste spolupracuje s ne-tenisovým ambasadorem. Poprvé to byl v roce 2019 rapper Tyler the Creator. Značka tak má před sebou svou největší spolupráci. Tak co, myslíte, že se podle plánu Lacoste vyprodají během dvou týdnů všechny kusy této kolekce?

Salvatore Ferragamo propojuje minulost a budoucnost

Pro svou podzimní kolekci vyvinula značka Salvatore Ferragamo v rámci své digitální show průkopnický projekt, jenž v sobě propojuje virtuální a fyzickou realitu. Inspirován neznámějšími sci-fi filmy jako Star Wars nebo Matrix, kreativní ředitel Paul Andrew navrhl optimisticky vyhlížející New York budoucnosti se zbrusu novými budovami, které se na obloze setkávají s vesmírnými loděmi. Modelky pak do této reality vstupují z místa konání přehlídky (milánské Rotondy della Basana) skrze portál ve tvaru loga tohoto módního domu, jenž nese název „Gancini“. Nechybí zde ani duha, která je poselstvím nadějné budoucnosti a světlých zítřků.