• Fashion News  • MONDAILY: PRIMARK V PRAZE ZAKOTVÍ NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

MONDAILY: PRIMARK V PRAZE ZAKOTVÍ NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

První Primark v Česku, první kolekce Meghan Markle a nebo první MTV ocenění módního návrháře? To vše nabídl další týden, který jsme pro vás zhrnuli v Mondaily!

PRIMARK V PRAZE ZAKOTVÍ NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

Dříve avizovaný příchod irské značky na český trh s sebou přinesl i řadu spekulací ohledně jeho polohy. Dnes už je ale jisté, že se usídlí v nové budově The Flow Building, která by se měla světu otevřít v roce 2020 na Václavském náměstí. Prodejní plocha bude činit 4 700 metrů čtverečních v rámci tří pater. Takže sbohem, Drážďany!

MEGHAN MARKLE OZNÁMILA VLASTNÍ MÓDNÍ LINII, KTERÁ BUDE POMÁHAT ŽENÁM

Meghan v módě nelení. Po minulém týdnu, kdy jsme vám v Mondaily představili její spolupráci na zářijovém vydání VOGUE UK, oznámila launch vlastní módní značky. A protože je to Meghan, celý koncept má hlavně pomoci. Ženám, které se snaží najít si novou práci v rámci charitativního projektu Smart Works, který je připravuje na pohovory a (prozatím) obléká do darovaného oblečení.

MARC JACOBS JE PRVNÍM DESIGNÉREM OCENĚNÝM MTV

MTV v partnerství s Radou amerických módních návrhářů (CFDA) vybrali Marca Jacobse jako prvního návrháře, který se bude moci pyšnit cenou Fashion Vanguard Award. Aby taky ne, Marc je světoznámý hudební inkorporací do svých přehlídek i kampaní. Naposledy, když v roce 2017 představil mikiny s MTV logem ve své Resort kolekci. Gratulujeme!

DIOR X HARRODS POP UP

To nejlepší z kolekce podzim/zima 2019 můžete nově vidět v londýnském POP-UPu v reinterpretaci červených, zelených a bílých šachovnic, které oslavují britskou kulturu. Výstavu si můžete prohlédnout až do 31.8. a pokud se zrovna budete pohybovat na Knightsbridge, možná budete mít štěstí a do Harrods se dostanete speciálním Dior double-deckerem!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5