• Fashion News  • MONDAILY: Společnost Pantone odhalila barvu pro rok 2020

MONDAILY: Společnost Pantone odhalila barvu pro rok 2020

Společnost Pantone odhalila barvu pro rok 2020 • Raf Simons X The xx kolaborace • „Made in France“ je zpět? Přehled novinek za poslední týden je tu!

Společnost Pantone odhalila barvu pro rok 2020

…a je jí PANTONE 19-4052 – klasická modrá! Políbená oblohou za soumraku se ve své eleganci vkrade na přehlídková mola, do našich beauty must-haves i interiérového designu. Možná si jako my říkáte, že je tento odstín trendy snad v každé sezóně již několik let a máte naprostou pravdu. Klasická modrá je prostě nadčasová a my se nemůžeme dočkat, až bude všude!

Raf Simons X The xx kolaborace

Návrhář Raf Simons potvrdil kolaboraci s indie-popovou britskou skupinou The xx. Capsule kolekce má oslavit desáté výročí od vydání desky „xx“ a bude se skládat zejména z triček, připínáčků a limitované kolekce záplat. Není to však poprvé, kdy se Raf Simons s kapelou spojil. Již dříve se podílel například na tvorbě kreativního konceptu pro klip „I Dare You“. Celá kolekce by nám měla být odhalena již 12. prosince.

„Made in France“ je zpět?

Některé z luxusních francouzských velikánů v oblasti módy se zavázali k rozšíření lokální produkce. Chanel právě dokončuje na okraji Paříže komplex s rozlohou 25.500 metrů čtverečných, ve kterém by mělo být umístěno jedenáct speciálních ateliérů, Louis Vuitton otevře příští rok dvě nové továrny a Hermès má v plánu zprovoznit do roku 2020 čtyři nová kožedělnictví na území Francie. Už brzy se tak můžeme těšit na více štítků „Made in France“!

Zdroje: 1, 2, 3,