• Fashion News  • Mondaily: Zalando se spojuje s Jaromírem Jágrem

Mondaily: Zalando se spojuje s Jaromírem Jágrem

Móda pomalu ožívá, alespoň v digitálním prostředí. Velcí i malí hráči se předhánějí v kreativitě i pozornosti internetových uživatelů a my vám přinášíme výběr toho nejlepšího za poslední týden!

Zalando se spojuje s Jaromírem Jágrem

Módní platforma Zalando si jako tvář své sportovní kategorie vybrala českou hokejovou legendu – Jaromíra Jágra. Spolu budou tvořit obsah, který má motivovat především k většímu pohybu a k tomu, abychom dokázali ještě víc.

„Nemusíme zrovna trénovat na olympiádu nebo mistrovství světa, ale když chceme být v něčem nejlepší, musíme na sobě vždycky makat. Nejdůležitější je dělat všechno s láskou, s láskou k sobě, ne pro ostatní,“ řekl Jaromír Jágr.

Již teď můžete vystoupit z vlastní komfortní zóny díky výzvě na sociálních sítích Zalanda – najděte si svou každodenní sportovní rutinu! A pokud přesně nevíte, jaká by to měla být, inspirujte se každý týden na instagramu pod hashtagem #JJ68xZalando.

Raf Simons představuje psychedelickou kampaň

Po originálním představení pánské kolekce Louis Vuitton pro sezónu jaro/léto 2021 se přidává i Raf Simons se svou kampaní pro podzim/zimu 2020, která představuje psychedelickou luční cestou. Neonové odstíny prostředí kontrastují s diskrétní černou kolekcí elegantních kabátů nebo vysokých límečků. Za hravým ztvárněním stojí fotograf Willy Vanderperre.

Miniaturní kolekce Dior

Kreativní ředitelka značky Dior představila miniaturní kolekci odkazující na tradici pařížského veletrhu theatre de la Mode 1945, na kterém couture domy propagovaly své návrhy v panenkovských velikostech kvůli přísnému přidělování látek. I když se svět Dior couture zmenšuje, značka v žádném případě neuvažuje o jeho vyřazení ze svého portfolia.