• Fashion News  • MONDAILY: Superbowl halftime show ve znamení Latino

MONDAILY: Superbowl halftime show ve znamení Latino

Latino show, jaká tu ještě nebyla! Poté, co se Lady Gaga nechala slyšet, že nechce žádný playback, jsme byli o to víc na trní, jak představení dvou krásek v rámci nejsledovanější události dopadne. Co myslíte vy?

Superbowl halftime show ve znamení latino

Latino show, jaká tu ještě nebyla! Poté, co se Lady Gaga nechala slyšet, že nechce žádný playback, jsme byli o to víc na trní, jak představení dvou krásek v rámci nejsledovanější události dopadne. Shakira a Jennifer Lopez své poslání ale zvládly na jedničku. Někteří se nicméně shodují, že si pódium pro sebe ukradla ještě menší dáma – 11letá dcera Jennifer Lopez, když zazpívala spolu s dětským sborem. Jennifer Lopez oblékla outfity od Versace včetně kabátku, který rozevření zobrazoval americkou vlajku. Tak co Lady Gaga, jsi spokojená?

Jeremy Scott se neúčastní Fashion Weeku v New Yorku

Po přestěhování přehlídky Toma Forda do Los Angeles a Tommyho Hilfigera do Londýna oznámil i další velikán – Jeremy Scott, svůj přesun do Paříže. New York již dlouhodobě zažívá přehlídkový útlum a úbytek dalšího významného designéra jeho situaci rovněž neprospěje. Hned další týden uvidíme, kdo ze zbývajících designérů využije tento stav ve svůj prospěch.

Emilio Pucci se vydal cestou guest návrhářů

Značka Emilio Pucci, proslulá hravými vzory a tisky, se rozhodla jít cestou guest designérů pro své hlavní kolekce. Pro sezónu podzim/zima 2020 startuje ve spolupráci s Christelle Kocher z Koché. Od roku 2017, kdy odešel kreativní ředitel Massimo Giorgetti, tvořil přehlídkové kolekce tým složený z interních designérů. Snad zvolený koncept přinese značce novou energii!