• Fashion News  • Návrhářka Kateřina Geislerová slaví 15. výročí stejnojmenné značky

Návrhářka Kateřina Geislerová slaví 15. výročí stejnojmenné značky

Svým talentem se prosadila i v Paříži a nyní představuje kolekci AW18, ve které se snoubí stěžejní prvky její dosavadní tvorby.

Ku příležitosti 15. jubilea své značky Kateřina Geislerová opět nezklamala a přichází s kolekcí, jež zaujme svou rozmanitostí a nápaditostí kousků, které balancují mezi dámsko-pánským stylem a zároveň jsou prakticky nositelné.

Kateřina Geislerová studovala na prestižních francouzských školách jako je Sorbonna a po ukončení studií vedla v Paříži módní butik pod jménem své vlastní značky.

„Jelikož je má tvorba neoddělitelná od mého soukromí, tak i tentokrát čerpám z toho, co mi život přinesl. Společně s oslavou jubilejních patnácti let existence značky KG Kateřina Geislerová vychází má inspirace převážně z četných divadelních zážitků posledního roku. Různorodá dramatická zpracování ve mně dlouho doznívají a následně dozrávají v inspiraci. V kolekci podzim-zima 2018 se tak odráží lehká teatrálnost, některé linie a prvky jsou jemně akcentované, jako na jevišti,“ uvádí Kateřina Geislerová.

Její vášeň a láska k divadlu vedla i k jedinečné spolupráci s přední českou herečkou Janou Plodkovou, jejímž elegantním a osobitým stylem se Kateřina Geislerová inspirovala. Výsledkem je limitovaná kolekce nesoucí název ,,Na Scénu“, která kombinuje ženské i mužské prvky v podobě vlněných kostýmových střihů.

Kateřina také spolupracovala s vítězkou Elite Model Look z minulých let, Mirkou Michlíkovou. Na fotografiích v působivé přírodě modelku zachytila přední módní fotografka Anna Mrázek Kovačič.

 

Zdroj: archiv KG Kateřina Geislerová