• Lifestyle  • Nejoblíbenější seriál Přátelé se po 17 letech vrací na obrazovky HBO

Nejoblíbenější seriál Přátelé se po 17 letech vrací na obrazovky HBO

Seriál Přátelé sleduje životy reálných lidí, kteří přišli do života tvůrců Martě Kauffman a Davidovi Cranemu. Jaké bylo setkání po skoro dvaceti letech?

Na internetových stránkách došlo před necelým rokem k velkému boomu a to potom, co bylo oznámeno pokračování seriálu Přátelé. Spousta fanoušků očekávalo novou sérii, někteří celovečerní film, momentálně můžete sledovat na stránkách HBO GO “Přátelé: Zase spolu”. Přes hodinu a půl dlouhý, díl, ve kterém se vracíme do časů natáčení seriálu, sledujeme rozhovory s tvůrci i samotnými herci nebo se bavíme nepovedenými záběry.

Neradi bychom vám prozradili tajemství o účinkujících, které vyšly na povrch, ale přeci jen vám naznačíme na co se můžete těšit. Pokud máte rádi díl, kde si na sebe Ross obléká kostým Vánočního pásovce, uvidíte ho na módním mole, společně s dalšími povedenými kostýmy z kultovního seriálu. Také budete svědky remaku legendární soutěže, ve které se Rachel s Monikou vsadily o jejich vlastní byt.

Pokud vás seriál Přátelé neminul, věřte nám, že vám nezůstane jedno oko suché. Vzpomínaní hlavních hrdinů na natáčecí dny a společné předčítání původních scénářů je něco, na co se můžete těšit. Zajímavé je také slyšet, jak probíhalo obsazování do rolí. Například to, že Courteney Cox měla hrát Rachel a Jennifer Aniston utekla už z předtočeného seriálu jen kvůli Přátelům je jedno z mála zjištění, které vyšlo na povrch.

Pořadem nás provází i známý moderátor James Corden, který uvádí módní přehlídku a zpovídá herce přímo na place.

Zdroj fotografie: HBO Česká republika