• Lifestyle  • Netflix &chill: 5 seriálů, které neznáte a musíte je vidět!

Netflix &chill: 5 seriálů, které neznáte a musíte je vidět!

Co si takhle po náročném dni v práci pustit Netflix a nic neřešit? Rozhodli jsme se vám usnadnit přemýšlení nad tím, co si pustit. Přinášíme vám pět tipů na seriály, které byste rozhodně měli vidět!

One Day at Time

Remake stejnojmenného seriálu z přelomu 70. a 80. let. Je možné, že tento sitcom neznáte. U nás se totiž nikdy nevysílal. Komediální seriál sleduje osudy celkem tří generací jedné kubánsko-americké rodiny žijící v jednom domě. Tato komedie má tři série a věřte nám, že se u ní nudit rozhodně nebudete.

Seriál doporučujeme, pokud máte chuť na nějakou oddychovku, u které se budete chtít zasmát.

Unsolved

Dramatizovaná verze vyšetřování vražd rapových ikon Tupaca Shakura a Biggieho Smallse inspirovaná skutečnými událostmi. – Netflix

Po zhlédnutí toho seriálu se vám bude rozhodně tajit dech. Napomůže tomu i fakt skutečných událostí. Jedná se o kriminální seríál, a tak, pokud vás tento žánr zajímá, budete nadšení. Seriál je rozdělen do dvou dějových linií. Poukazuje na několik teorií spojených s vraždou dvou amerických umělců.

3%

V budoucnosti, kdy elita lidstva žije v ráji na ostrově daleko od přelidněných slumů, dostanete jen jednu šanci přidat se ke 3 procentům lidí ušetřených před bídou. – Netflix

Jestliže máte rádi například film Hunger Games, tento seriál si zamilujete. Svět je rozdělen na dvě skupiny – na jednu, která si žije v dostatku všeho, druhá bojuje o jídlo a pití. Tři procenta lidí z kasty, kde je nedostatek potravin, dostane šanci se dostat do lepší kasty. Musí však splnit několik úkolů a překážek.

Chewing Gum

Tak trochu šílený seriál se skvělým scénářem. Michaela Cole napsala scénář pro divadelní hru, o tu v seriálu jde. Zároveň v něm můžete sledovat to, jaký život dospívající dívka žije. Později se snaží přijít o panenství se svým přítelem, což není tak jednoduché. Za prvé neví, jak na to a za druhé žije se svou věřící matkou, pro kterou je to to nepřípustné.

Tento seriál si buď zamilujete nebo ho budete nesnášet, nic mezi tím.

Travelers

Jeden z nejlepších sci-fi seriálů poslední doby. Seriál je o cestování časem, jen trošku jiném než, na které jsme zvyklí. Hlavní postavy se vkradou do mysli jiných lidí, aby zabránili katastrofě. Problémem je, že je tím zabíjejí. Proto si vybírají takové, kteří by v nejbližší době umřeli.

Zdroj: Netflix, Unsplash