• Styling  • Stylové outfity na dovolenou podle influencerů

Stylové outfity na dovolenou podle influencerů

Ať letos zůstáváte doma či vyrážíte na prosluněné pláže, tak ani letos se neobejdete bez inspirace. Zdá se, že poslední měsíce se influenceři nechávají unášet módními nuancemi. Veřejně známé osobnosti odkazují na značky s dokonalými střihy a luxusními materiály. Proto jsme pro vás v nepřeberném množství profilů na Instagramu či na YouTube vybrali ty nejlepší. Inspirujte se!

Vanda Janda

Začneme nejprve s dámami, jelikož dámy mají přednost. Nebo mám říct s DIVAMI? Pamatujete si na zlaté pravidlo, že méně je více? Tak to u téhle slečny rozhodně neplatí. Vanda Janda Vás zaujme svým osobitým stylem a leskem ze světa módního tvůrce.

Veronica Biasiol

Mladá, krásná a úspěšná, i tak by se dala jednoduše popsat Veronica Biasiol. Ve svých jednadvaceti letech si vybudovala silnou fanouškovskou základnu a její merch nosí tisíce mladých dívek.

https://www.instagram.com/p/CDn-KUcnEZ_/

Alexandra Sedláčková

Alex je doslova a do písmene chodící inspirace. Její modely jsou vždy promyšlené a trendy, její pohled na módu nyní sdílí 79,5 tisíc profilů na Instagramu. Ať kráčí po červeném koberci či jede kempovat, ukazuje nám, že móda je všudypřítomná.

https://www.instagram.com/p/CDjjZjfsN2k/

Mužský element ve světě módy aneb co bychom byli bez mužů?

NobodyListen

Vlastním jménem Jakub Strach. Hudebník a tvůrce koncept party Addict, jež se stal fenoménem. Kromě hudby má velmi blízko k módě, spolupracoval s českou značkou ODIVI či s Footshopem. V minulosti byl známý díky své sbírce tenisek, nyní přesedlal na koženou obuv, která působí dospělejším dojmem.

https://www.instagram.com/p/BvKRfx_F_-6/

Mikolas Josef

Je další talentovaný hudební tvůrce, především tedy zpěvák a producent. V roce 2018 reprezentoval český trh na Eurovision Song Contest 2018. Jeho outfity jsou veskrze extravagantní a hrají všemi barevnými tóny.

https://www.instagram.com/p/B9kYowfgo_C/

Dorian Wave

Člen seskupení Blackwood. Je veskrze úspěšnou, zároveň však velmi kontroverzní osobou, která se netají svým temnějším obdobím. Jeho vizáž jednoznačně koresponduje s hudbou, již prezentuje.

https://www.instagram.com/p/CC-zEvyAckt/

Zroje: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.,