• Fashion News  • Nike oslavuje narozeniny ikonických bot Air Max novými designy

Nike oslavuje narozeniny ikonických bot Air Max novými designy

Psal se 26. březen 1987, když Nike představilo svoji dnes již ikonickou technologii Air a uvedlo na trh Nike Air 1. Třiatřicet let poté, a s nespočtem progresivních inovací, Nike oslavuje svůj revoluční model a uvádí na trh několik nových Air redesignů.

Podívejte se co stojí za příběhem ikonických bot Nike Air Max, který si zamiloval celý svět.

Letošní novinky jsou poctou všem botám Air, které za uplynulé roky prošlapaly cestičku inovativnímu designu a budoucnosti značky, včetně posledních Air Max 90 Flyease a Air Max Verona.

AIR MAX 2090

Futuristický design jako z budoucnosti a barvy, které vychází z představy o tom, že silnicím vévodí elektrická auta poháněná sluneční energií. Originální Air Max 2090 v barevné kombinaci bílé a vesmírně šedé je k dispozici v unisex a dětských velikostech, zatímco barva Lava je exkluzivně navržena pro ženy a v pouze dámských velikostech.

Air Max 90 Duck Camo

Nike přichází s redesignem kultovního camo potisku z Air Max 90 Atmos z roku 2013 – jeden model přichází s invertovanou barevnou kombinací původní boty Air Max Duck Camo, druhý model vychází z designu Air Max 2090 a camo print zde jemně prosvítá skrz černý nárt.

Air Max 90 Metallic Pack

Tři nové modely v metalické gold, rose gold a stříbrné barvě byly navržené exkluzivně pro ženy a původně byly k dispozici pouze přes Nike By You. Všechny tři jsou dostupné i ve velikostech pro batolata.

Všechny nové modely Nike Air Max jsou v prodeji od 26. března 2020 ve SNKRS aplikaci a u vybraných prodejců.

Zdroj fotografií: archiv značky Nike

Marketing manager