• Beauty  • Nová vůně od Dolce a Gabbana – Dolce Peony

Nová vůně od Dolce a Gabbana – Dolce Peony

Představujeme vám novou vůni Dolce&Gabbana – Dolce Peony Eau de Parfum. Svěží, svůdná a intenzivní vůně ze zahrady plná pestrých barev a květin. Další nová květina z rodiny Dolce.

Dolce Peony je inspirována pivoňkou, jak už napovídá ze svého názvu. Je symbolem pozitivní energie, štěstí, zdraví a rodiny. Svými bohatými, barevnými notami přináší Dolce Peony v této oslnivé vůni pozitivitu a optimismus. Kombinace vůně hrušky nashi a pivoňky jsou kombinovány s dřevitými tóny pačuli.

Hlava vůně obsahuje růžový pepř, ovocný bílý bergamot a hrušku nashi. Svěží doslova kombinace je doplněna okvětními lístky cyklamenu. Srdcem provází vůně vášnivé pivoňky doplněné o přirozenou smyslnost bulharské růže orosenou čerstvostí frézie. Základ této smyslné, ženské a odvážné květinové vůně tvoří nektar ze žluté švestky a intenzivní dřevité tóny jantaru.

Prohlédněte si éterický spot na tuto novu a nespoutanou vůni! Reklama byla natočena v italské zahradě fotografkou Liz Collins. Kampaň Dolce Peony představuje mladou dívku toužící zažít nová dobrodružství. Tančící kráska, která pobíhá po rozkvetlé pivoňkové zahradě, ulehá do okvětních lístků a užívá si šťastného momentu v životě.

Flakonek má kultovní květinový uzávěr výrazné fialové barvy, doplněn o sofistikovanou černou mašli. Název vůně smyslně doplňuje i design. Doporučená cena 2100 Kč / 50 ml.

Zdroje: Archiv značky