• Beauty  • Voňavé novinky letošního jara

Voňavé novinky letošního jara

Přivolejte jarní slunečné počasí novou opojnou vůní. Barevné záhony plné květin, zelenající se louky a rozkvetlé sady, to vše k jaru neodmyslitelně patří. S odkládáním teplých vrstev oblečení, odlehčete i váš oblíbený parfém. Voňavé novinky letošního jara vám jako mávnutím kouzelného proutku v mžiku zlepší pochmurnou náladu. Osvědčených značek se však nemusíte vzdávat, vyměňte pouze silné koncentrované vůně a sáhněte po jemnější verzi. Představujeme vám novinky letošního jara, nechte se inspirovat.

DKNY – Be Extra Delicious

Parfémy od DKNY jsou stálicí na trhu a mají velkou fanouškovskou základnu, kdo by totiž někdy nepodlehl vůni šťavnatého zeleného jablka. Ovocné vůně jsou svěží a intenzivní, budou vám dělat službu po celý den a nikdy vás nepřestanou bavit. Klasickou Be Delicious, s červeným rybízem, květy mandarinky a zeleným jablkem, zkuste vyměnit za novinku Be Extra Delicious, ve které ucítíte hrušku, bergamot a frézii. Ať už totiž sáhnete po jakémkoli parfému od DKNY, neuděláte rozhodně chybu. S novým parfémem se ocitnete ve voňavém ovocném sadu. Dáte si jablko nebo hrušku?

GIORGIO ARMANI – Sì Intense

Elegantní vůně Armani Sì dokonale ladí se stylem italské značky Armani. Vůně je určena pro všechny ženy, které se nebojí svůj život žít naplno. Armani Sì je stejná jako její nositelka, na první dojem silná, ve skrytu však jemná a něžná. Ambasadorkou vůně je oblíbená herečka Cate Blanchett, která je ztělesněním právě takové ženy. Klasický parfém Armani Sì se dočkal různých obměn, ty ztělesňují různé aspekty ženskosti. Nejnovější verze Armani Sì Intense přináší šťavnaté tóny ovocných plodů, hlava parfému je totiž tvořena černým rybízem, který je doplněný růží a davanou s lékořicovým nádechem. Probuďte v sobě smyslnost.

MARC JACOBS – Daisy Spring

Neskrývejte svoji pozitivní a hravou náladu, dejte průchod emocím a obklopte se neodolatelnou vůní. Daisy od Marca Jacobse se stala legendou, kterou si oblíbila nejedna žena. Marc Jacobs pravidelně představuje limitovanou jarní edici ikonické Daisy. Ať už sáhnete po klasické Daisy Love, která v srdci mísí okvětní lístky sedmikrásky s teplým kašmírovým pižmem a dřevem, nebo se necháte zlákat limitovanou Daisy Spring, která je novou vůní letošního jara, nebudete litovat. Daisy Spring je osvěžující jako čerstvý jarní vánek. Nejdřív ucítíte jemnou vůni růže, která se perfektně doplňuje s tóny růžového dřeva, později se rozvine kardamom, který je sladce kořenitý. Postavte si krásný flakonek s květinovým uzávěrem i na vaši poličku.

DOLCE & GABBANA – Dolce Rose

V našem výběru oblíbených parfémů rozhodně nesmí chybět Dolce & Gabbana. Parfémy Dolce s květinovým uzávěrem od italské značky jsou totiž sázkou na jistotu. Dolce & Gabbana oslavuje novým parfémem Dolce Rose královnu květin růži. Růže je odvěkým symbolem lásky, krásy a ženskosti, který je jedním z ikonických vzorů Dolce & Gabbana. Vůně je ovocná, květinová, kombinující jemnou růži s lehkým pižmem a ostrými červenými rybízy. Půvabná a podmanivá vůně vám tak v romantickém májovém počasí, kdy je ve vzduchu cítit láska, nesmí chybět. Nechte se okouzlit.

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky Alza

Zdroj fotografií: Pexels, archiv kosmetických značek