• Fashion News  • Premium Fashion Brands představuje program Concierge

Premium Fashion Brands představuje program Concierge

Módní skupina Premium Fashion Brands, sdružující prémiové značky, jako je např. Versace Jeans, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Beltissimo, Hugo Boss a jiné, představuje program Concierge, který žádného správného milovníka módy nenechá chladným! Od této chvíle můžete u PFB využívat služby VIP service managera, který pro vás bude řešit individuálně vaše módní požadavky. S čím vším vám pomůže? 

Pokud jste v neustálém pracovním nasazení, naplno se dennodenně věnujete rodině nebo máte prostě jen bohatý společenský život a vybírání si outfitů a doplňků vás zdržuje a nemáte na to čas, pak vám Premium Fashion Brands nabízí řešení přímo na míru.

VIP service manager vám do 48 hodin doručí výběr outfitů, sestavený přesně podle vašich požadavků, a to přímo k vám domů nebo například do kanceláře. Pomůže vám sestavit váš business look, casual šatník i jakýkoliv outfit pro jiné, specifické příležitosti. VIP service manager vám bude k dispozici i ve chvíli, kdy se rozhodnete kompletně obměnit svůj šatník. To vše navíc v pohodlí vašeho domova. Tuto službu můžete navíc využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce, a to v České republice a na Slovensku.

Speciální a individuální požadavky jsou pro módní skupinu Premium Fashion Brands obrovskou výzvou a tímto krokem jsou blíže svým zákazníkům.

Program Concierge se vám navíc může postarat i o dárky pro vaše blízké. VIP service manager vám sestaví kompletní dárek i s věnováním a přizdobí ho dle vašich přání. Také ho atraktivně zabalí a expresně doručí na vámi zvolenou adresu.

K této službě navíc získáte aktuální vydání magazínů o módě, designu, architektuře a umění, pozvánky na zajímavé VIP akce a mnoho dalších slev a výhod. Pro členy věrnostního programu, kteří v buticích PFB utratí ročně přes 30 000 Kč, je tato služba navíc zdarma.

Více informací o službě Concierge získáte ZDE. VIP service managera můžete kontaktovat na emailu concierge@pfb.cz nebo na telefonu +420 775 179 193.