• Fashion News  • Prezidentská kampaň Clinton v rukou módních návrhářů

Prezidentská kampaň Clinton v rukou módních návrhářů

Přestože se volby prezidenta USA budou konat až 8. listopadu, přípravy, tzn. primárky, jsou již v plném proudu. Mezi kandidáty je i Hillary Clinton, kterou zdobí kampaň „Made for History.“

Made for History“ je projekt vytvořený americkými módními návrháři jako projev podpory. Podíleli se na něm především: Marc Jacobs, Tory Burch, Maxwell Osborne a Dao-Yi Chow.

“My support for Hillary is grounded on our long-standing shared belief in equality. I am proud to share this T-shirt as a champion for equal rights, for the progress we have made, and for the hope of continued progress with Hillary as President,” Jacobs said. 

Moje podpora pro Hillary se opírá o naší dlouhodobou společnou víru v rovnost. 
Jsem hrdý na to, že se mohu podílet tímto tričkem, jako šampionem za lidská práva,
 za pokrok, který jsme udělali a pro naději v další pokrok s Hillary jako prezidentkou.“ 
Vyjadřuje se ke kampani Marc Jacobs  na internetových stránkách Hillary Clinton.

Limitovaná kolekce „Edition“ tvoří návrh Marca Jacobse jenž se opírá o klasiku. Bílé tričko zdobící stylizovaný pohled na Clinton v národních amerických barvách: červené, bílé a modré.

holding-hillary-clinton-tees

Zato Maxwell Osborne a Dao-Yi Chlow z Public School Design vytvořili košili s heslem „Make Herstory.“

Tory Burch se rozhodla kampaň doplnit o výrok: “Women’s Rights are Human Rights” / „Ženská práva jsou lidská práva.“  

toryburch-tee-hanger

The Made for History collection is a unique addition to our campaign store and will give our supporters an extraoridinary new way to show their enthusiansm for Hillary Clinton and and support her campaign for President,“ Clinton's deputy communications director, Kristina Schake, told Voque.The Made for History je jedinečný přírůstek do naší reklamní kampaně. Dává našim příznivcům originální nový způsob k vyjádření své podpory Hillary Clinton a možnost podpořit její kampaň na prezidenta.“ Sdělila náměstkyně Clinton, ředitelka komunikace Kristina Schake, Vogue. 

Zdroj: 1