• Fashion News  • Rozhovor s GIGI HADID tváří nové kampaně Topshop

Rozhovor s GIGI HADID tváří nové kampaně Topshop

Nedávno jsme vás informovali o nové kampani značky TOPSHOP, ve které se hlavní tváří stala modelka Gigi Hadid. Jak probíhalo focení kampaně, jaké to vůbec je být tváří značky Topshop, to a mnohem víc se dozvíte v následujícím rozhovoru.

 Jaké to je být tváři Topshop v nové kampani?

Je to 100% cool. Já miluji vše z Topshopu, Jsem největším fanouškem značky Topshop. Focení jsem si opravdu uživala. Nebylo to nucené a strojené, což odpovídá mému stylu.

jj

 Vaše oblíbené looky?

Mom jeans se zavázanou košilí a koženou bundou, to jsem celá já. Věci od TopShop se dají tak jednoduše kombinovat a vypadat nenuceně a cool. Můžete tady najít skvělé základní kousky, ale taky vskutku mimořádné věci, které okamžitě vylepší outfit. Vše je o kombinování dražších a levnějších věcí.

 Jak byste popsala svůj každodenní styl?

 Mně se líbí ležérní chic, protože se musím cítít pohodlně. Ale ráda zůstávám trendy, takže můj outfit na Met Ball se skládal z mini šatů Versace a tenisek adidas – libí se mi kombinovat elegantní a ležérní věci.

7

Kde začínáte při vytváření outfitu?

Normálně začínám u obyčejných džínů a trička, pak si zvolím zajímavý pár bot nebo sako a snažím se dát výrazné věci na vrch. Ale když jsme u toho, pokud koupím nový kus oblečení jako třeba kabát s potiskem, pak jsem tak natěšená, že celý outfit skládám kolem něj.

Jaké je mít sestru ve stejné branži?

 Je to zábava, že zažíváme slávu společně, aniž bychom se staly konkurentkami. Jsem také šťastná, že nevypadáme úplně stejně. Naše styly jsou zcela odlišné. Ona je mnohem drsnější než já. Můžeme sdílet černé tílko, ale nosily bychom ho každá úplně jinak. Myslím si, že to, co lidé mají na nás rádi je, že jsme kompletní protiklady. Ale my se stejně navzájem doplňujeme. Jsem opravdu šťastná, že jsme jenom rok a půl od sebe, takže mám trochu pocit, jako bych měla dvojče. Jsme si opravdu blízké. Vždy mě rozesměje.

er

 Cítila jste se vždy přirozeně před kamerou?

Máma byla můj první fotograf a stylistka, když jsem byl opravdu malá, takže ano! Když přestala se stylingem a opravdu se dostala k fotografování, vždy fotila mě a moji sestru. Takže když jsem dostala první modelingovou práci s Paulem Marcianem pro Guess, cítila jsem se velice přirozeně, nevnímala jsem to jako práci.

 Proč jste se nevěnovala modelingu víc v dětství?

Máma mě zarazila v dost mladém věku, abych neměla pocit, že pracuji, ale jen získávám pozitivní zkušenost. Chtěla pro mě normální dětství, abych rozvíjela i jiné schopnosti a našla sama sebe předtím, než se dostanu do branže, která může být velmi tvrdá a nekompromisní. Je hezké mít možnost učinit tuto volbu sama v starším věku.

DailyStyle.cz

 Bylo pro Vás důležité vrátit se do školy?

Já bych nevyměnila střední školu za nic na světě. Byl to ten nejlepší čas, hrála jsem opravdu vášnivě volejbal a jezdila na koních. Hrála jsem kvalifikaci na Olympijské hry mládeže ve volejbale a byla jsem opravdu konkurenceschopná jízdě na mém koni. Bylo to těžké rozhodnutí dát přednost modelingové kariéře před volejbalem a jízdě na koni. Ale vždy budu mít tyto vášně v mém srdci.

 Co se Vám líbí na jízdě na koni?

Je to něco, v čem jsem vždy byla dobrá. Mám ráda rychlou jízdu a propojení s koněm. Jsou to ta nejlepší zvířata na světě. A jsem také velice soutěživá – vždy ráda vyhrávám!

elle

 Nějaký jiný skrytý talent?

Jsem blázen do kriminální psychologie. Nemám tušení, odkud se to vzalo. Máma mě často nacházela v 9ti letech doma koukat na Investigativní pořady místo dětského Disney programu. A říkala, moje dcera je buď geniální, nebo opravdu divná! Musím přijít na způsob, jak jít do třídy, aniž bych dělala domácí úkoly, protože nemám čas! Já chci být součástí konverzace a naslouchat lidem, když mluví. To je to, co miluji na škole.

Jak probíhalo natáčení videa Taylor Swift ‘Bad Blood’?

Absolutně grandiózně. Nikdy jsem nebyla na tak obrovské produkci. To, co lidé nechápou je, jak to bylo velkolepé. Nic z toho, co bylo na obrazovce, nebylo vytvořeno na zeleném plátně – všechno bylo skutečné. Veškeré úsilí, které Taylor a Joseph věnovali tomu, aby vše vypadalo jako skutečný výcvikový tábor drsného tajného agenta. Bylo to jako Hunger Games supermodelek. Natáčení s kamarády bylo nádherné. Uteklo to velmi rychle. Mám pocit, že jsme skončili o půlnoci a objednali 50 hamburgerů a spoustu hranolek. Jen jsme seděli a hltali všechno. Poté, co jsme chodily na podpatcích celý den po štěrku a špíně, všechno, co jsme si přály, byl burger.

Koho byste pozvala si zahrát ve vašem videoklipu?

Chtěla bych tam mít všechny moje kamarády. Naše parta je celá o vzájemné podpoře. Je to něco, o čem jsme hodně mluvily s Taylor. Je to něco, co chceme zanechat po sobě a pro co žijeme. Chceme se stát generací, která se k sobě navzájem chovala hezky.

Jste také součástí pokolení Instagramu . Co na tom mají Váši kamarádi nejraději?

Všechno je o možnosti nahlížet do světů, které za normálních okolnosti nemůžete vidět. Ráda sleduji graffiti umělce a hudebníky, dává mi to nové rozhledy. Není to o soupeření celebrit a necelebrit. Sestra mé nejlepší kamarádky cestuje po světě a zachraňuje velryby a každý den postuje fotky, které udělala pod vodou. Není to celebrita, ale je naprosto boží. Je skvělé pracovat v generaci, kde jsou tyto nástroje.

Zdroj fotek