• ppl talk  • Seznamte se s Lily-Rose, modelkou nové generace

Seznamte se s Lily-Rose, modelkou nové generace

Ačkoliv jí je teprve šestnáct, Lily-Rose Melody Depp má za sebou úspěchy, o kterých mnoho modelek celý život jen sní. Pořekadlo “Jablko nepadlo daleko od stromu” platí v případě dcery slavného herce Johnnyho Deppa a francouzské herečky a modelky Vanessy Paradis dvojnásob!

Herečka versus modelka

f5d93d32433623ac14014cfac38fcd54Lily-Rose se před kamerou objevila poprvé v deseti letech, a to ve videoklipu Il y a, který nazpívala její matka v rámci své nové desky. Tím ale její minuty před kamerou neskončily. Filmovou roli si mimo jiné vyzkoušela například ve filmu Tusks nebo Yoga Hosers, kde si dokonce zahrála po boku svého otce. Nyní ji čeká film Planetarium, kde se objeví například i Natalie Portman. Lily-Rose však netáhne pouze svět herectví, ale blízko má k přehlídkovému molu.

Nová tvář Chanelu

63b6a85f347753578511a3dda751cd0cDcera známých rodičů, která jakoby z oka vypadla své matce, slaví úspěchy i v módní branži. Poté, co se objevila na haute couture přehlídce Chanel s tématem casina, se štíhlá blondýnka stala tváří jejich nové kampaně na brýle. Lily-Rose oslnila kreativního ředitele značky Chanel, Karla Lagerfelda, natolik, že ji vůbec neváhal do reklamy na perlové sluneční brýle “The Pearl Collection” obsadit. Karl Lagerfeld ji doslova označil za dívku nové generace, která má ty nejlepší předpoklady stát se hvězdou!

A jak se vám líbí Lily-Rose v nové kampani značky Chanel?

Zdroj: 1, 2, 3