• Lifestyle  • Slavnostní „nepolití“ knihy Daniela Šmída Smart Casual

Slavnostní „nepolití“ knihy Daniela Šmída Smart Casual

Minulý rok byl po všechny velice náročný, když se tedy vše začalo vracet do „normálních kolejí“ byli jsme rádi, že se můžeme opět setkávat a upozorňovat vás na výjimečné počiny v oblasti módy. Vydání první ucelené knihy o mužských oděvech Smart Casual též patří minulosti, avšak toto dílo si zasluhovalo křest odpovídající jejímu významu. Slavnostní „nepolití“ knihy Daniela Šmída proběhlo se zpožděním 19. srpna 2021 v prostorách elegantního foyer hotelu Barceló Brno Palace a naše redakce byla přitom. Prodívejte se s námi, jak křest probíhal.

Slavnostní večer v hotelu Barceló se nesl v přátelském duchu s příjemným hudebním doprovodem, který zprostředkovali eL Jay a Andrea Fiorino. Osobně jste se mohli potkat s celým kreativním týmem, stojícím za úspěchem knihy, či prohodit pár slov s milým a vždy galantním autorem knihy Danielem Šmídem. Kmotry knihy se stali Jana Paludová, kunsthistorička a šéfredaktorka časopisu Luxury Brno, a Bernhard Roetzel, autor světoznámého bestselleru o pánském oděvu Opravdový gentleman.

Daniel Šmíd dlouhodobě podporuje SOS dětské vesničky, konala se tedy i dražba prvních výtisků knihy ve prospěch této tradiční neziskové organizace. Následovala autogramiáda i společné focení s autorem. Během večera jsme také mohli obdivovat vystavené prémiové pánské obleky. Krásné barevné kombinace a precizní sladění s doplňky si zaslouží obdiv. Pokud chcete mít pánské odívání v malíčku, stejně jako Daniel Šmíd, jeho kniha Smart Casual je dobrou investicí. Kniha nabitá informacemi a originálními fotografiemi vás provede na cestě za prvotřídním stylem a pomůže s každým úskalím moderního šatníku. Za naši redakci tak nezbývá než popřát mnoho spokojených čtenářů.

Foto: Vladislav Jalč