• Styling  • Trend YOUTUBE – Inspirujte se 4 stylovými youtuberkami

Trend YOUTUBE – Inspirujte se 4 stylovými youtuberkami

Youtube kanály a blogy v současnosti udávají trendy a jejich majitelé a majitelky se řadí mezi nejvlivnější influencery světového dění. Ve fashion světě jsou módní youtubeři významným okruhem lidí, kteří testují nejnovější trendy a spolupracují se největšími módními domy. Nechte se tedy inspirovat netradičním stylem a přístupem k oblékání od 4 známých youtuberů…

Youtube dnes vládne internetu. Na jeho stránkách si můžete najít nespočet videí nadšenců, kteří chtějí svůj život sdílet se zbytkem světa. Někteří z nich se z “obývákových” amatérských pokusů propracovali k výnosným business účtům, které jejich majitelům vydělávají statisíce a díky nimž se dostávají na místa a akce, kam se normální smrtelníci nedostanou. Ale nenechte se zmýlit, za krásnými fotografiemi na instagramových účtech a pozitivními videi na youtube se schovává práce jako každá jiná. Občas dokonce převážila potřeba působit na svět dokonalým dojmem nad autentičností kanálu a stala se z něj pouze krásně vypadající lež. A tak někteří z přispěvatelů pod tímto náporem přestali být naplnění a nakonec vyhořeli, účty zrušili a museli znovu začít hledat sami sebe.

My se dnes ale podíváme na ty, které svůj úspěch zvládli, nezaprodali se reklamním nabídkám a svůj styl si drží napříč jejich vývojem na youtube, ba naopak ho díky výjimečným možnostem dokázali vyšperkovat téměř k dokonalosti. Stejně tak vám ukážeme i fashion youtuberky, které se odklonily od klasické řetězcové nabídky oblečení a zaměřují se na udržitelnou módu nebo ty, které svůj styl mixují ze sekáčových úlovků, drahých kusů a levných dostupných značek. Prostě a jednoduše, náš výběr se neodvíjí od počtu odběratelů, ale od kvality a přínosu jejich videí a originality jejich stylu. Jste zvědaví? Tak jdeme na to!

Aimee Song – Song of Style

Třicetiletá Aimee žije v L.A., kde pracuje jako architektka a designérka interiérů. Mimo to cestuje po celém světě a má vztah s přítelem na dálku. Dnes ji můžete vidět v prvních řadách na světových módních přehlídkách, v modelech vybraných exkluzivně pro ni. Ona sama naštěstí zůstává stejně osobitá a originální jako na začátku její youtubové kariéry. Aimee vlastní obrovský šatník (stejně jako většina dalších fashion youtuberek) ve kterém se skrývá spousta zajímavých kousků. Její styl je uvolněný, sexy ženský, ale ne vulgární a nebojí se v oblékání experimentovat. Pokud se chcete inspirovat, určitě se podívejte na její video tutoriály „jak nosit jeden kus oblečení více způsoby“; vždy totiž přijde minimálně s jednou nečekanou a super nositelnou kombinací.

Daria Andronescu – Wonder wardrobe
Daria je představitelka youtube kanálu, který je založen více na prezentaci práce a profesní stránky než osobního života. Pracuje jako osobní stylistka a nákupčí a svoje služby nabízí napříč celou Evropou. O ní samotné se dozvíte hlavně to, že je vášnivou podporovatelkou udržitelného oblečení a módy. Její videa jsou skvělou studnicí inspirace, pokud si chcete vybudovat funkční šatník, pokud máte práci, kde řešíte pracovní dress code a pokud se aktivně snažíte chránit a zlepšovat životní prostředí. Její styl je hravý, nebojí se výrazných barevných kombinací. Ve střizích se pohybuje mezi klasickými nadčasovými kousky a originálními designovými oděvy, ze kterých vždy dokáže poskládat desítky úžasných outfitů. Doporučujeme její videa o bussines dress codech, kde velmi pěkně ukazuje možnosti nošení originální módy i do prostředí firem s pevně danou firemní uniformou.

KarenBritChick
Karen je Angličanka, která již nějaký ten pátek žije s manželem v New Yorku. Jako hodně dalších youtuberek začala nejdříve s blogem, který se úspěšně rozběhl a nyní rozvíjí svůj youtube kanál. Tato činnost je dnes také její obživou. Karen nás uchvátila svojí živelnou povahou a její energie a zápal ve videích o stylingu nejnovějších trendů musí strhnout každého, kdo se na ně dívá. Její styl je velmi originální, nebojí se zajímavých kombinací ani experimentů. Často nosí kusy z šatníku svého muže a hlavně miluje nakupovat ve vintage obchodech nebo bleších trzích. Svoje úlovky z těchto míst kombinuje s kusy od velkých značek i s kusy z řetězcových obchodů. K našim oblíbeným videím na jejím kanále patří rady jak kombinovat různé styly nebo nejnovější trendy a také nákupní hauly, protože vždy najde nějaké poklady na trhu nebo ve vintage shopu.

Tamara Kalinic
Původem je ze Srbska (wow! důkaz, že i lidé z malých zemí mají šanci prorazit v celosvětovém měřítku), ale žije v Anglii, kam se původně přestěhovala kvůli studiu medicíny. Dnes se věnuje naplno své vášni pro módu a díky tomu cestuje po celém světě a spolupracuje s nejvýznamnějšími módními domy a designéry. Její diváci jí milují pro její otevřenost v komunikaci, ale také proto, že svůj kanál naplňuje pozitivními, krásnými a veselými videi. Její instagramový účet je jak z jiného, dokonalého světa, přesto se však nezdá, že by se přetvařovala nebo stylovala do někoho, kým není. A tomu také odpovídá její osobitý styl, ve kterém kombinuje nejluxusnější značky a designéry, ale nebojí se i levných dostupným značek. Někdy její outfity můžou působit extravagantně a takzvaně „přestřeleně“, za pár měsíců se však ukáže, že jde o nový trend, který najednou všichni milují. Za nás doporučujeme mrknout na její nakupovací hauly, kde můžete hledat tipy na nejnovější trendy.

Zdroje:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18