• Fashion News  • Česká značka 27JEWELRY představila novou kolekci šperků inspirovanou čínskou medicínou

Česká značka 27JEWELRY představila novou kolekci šperků inspirovanou čínskou medicínou

Šperkařská značka 27JEWELRY představila na nedávném Designbloku novou limitovanou kolekci šperků s názvem ClusterHue, která slibuje, že vám do života navrátí balanc. Značka tentokrát vsadila na speciálně vybrané přírodní kameny, jejichž léčivé vlastnosti napomáhají k získání ztracené rovnováhy.

Šperky 27JEWELRY se vyznačují precizním provedením, organickým tvarem a velmi kvalitními materiály. Nová kolekce ClusterHue se inspirovala tradiční čínskou medicínou a filosofií lázní Mandarin Oriental. Šperky jsou vytvořeny tak, aby se skupiny vybraných kamenů pojily s konkrétními energetickými drahami v těle (tzv. meridiány) a dokázaly tak tyto cesty harmonizovat a uvést je do původního stavu.

Za značkou 27JEWELRY stojí česká designérka a šperkařka Lenka Kerlická, která ručně vyráběné šperky tvoří již od roku 2007. Lenka kombinuje nejčastěji přírodní kameny se zlatem a zaměřuje se jak na luxusní zásnubní a snubní prsteny, tak na ready to wear kolekce náhrdelníků a náušnic či dětské šperky.

Nejen nová kolekce je nyní k zakoupení v nově otevřeném monobrandovém butiku v luxusním pražském hotelu Mandarin Oriental. Pokud byste si chtěli šperky důkladně prohlédnout nebo se setkat přímo s designérkou, můžete navštívit showroom značky, který sídlí na Praze 5.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4