• Beauty  • Ty nejlepší opalovací krémy pro všechny typy pleti

Ty nejlepší opalovací krémy pro všechny typy pleti

Obzvláště v létě by měl být opalovací krém naším nezbytným parťákem, který by nás měl takřka doslova kdekoliv doprovázet, avšak ochranu před sluncem je důležité neopomínat v jakémkoliv ročním období. Sortiment s nabídkou opalovacích krémů se s každou sezónou neustále rozšiřuje a vybrat si ten správný se někdy může zdát jako nelehký úkol. Připravili jsme si tedy pro Vás výčet takových krémů, které sednou každé jedné pleti a zároveň Vám poskytnou tu nejvyšší možnou ochranu.

Kiehl’s

Americká lékárenská kosmetika jménem Kiehl’s je zaručenou špičkou ve svém oboru. Veškeré produkty této kosmetické značky jsou inspirované samotnou přírodou, tedy především tak, aby jednotlivé formule byly vždy silné, avšak šetrné k Vaší pokožce. Řada Ultra Light Daily UV Defense je známá takřka po celém světě, kdy svoji hlavní přízeň si získala skrze lehkou strukturu jednotlivých produktů, které se okamžitě vstřebají do pleti. Produkty také napomáhají k ochraně před vlivy znečištěného prostředí a oxidací způsobenou ultrafialovým zářením.  

vlevo Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++ – Krém na obličej 50 ml (1 250 Kč), vpravo Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF 50 PA++++ – Krém na obličej 60 ml (1 250 Kč)

Clarins

Značný boom v kosmetickém světě momentálně zažívá firma s názvem Clarins, která se orientuje na pečující kosmetiku. Od ostatních značek se zejména odlišuje svým přístupem k výrobě svých produktů, kdy Clarins nepoužívá žádné přísady živočišného původu a hlavní alfou omegou této značky je zpětná vazba svých zákazníků. Clarins tak usiluje o dodržování spravedlivého obchodování, tedy tzv. fair trade obchodu. Co se týká konkrétních výrobků zaměřených na ochranu před sluncem, Clarins nabízí široký sortiment produktů, kdy zákazník má na výběr jak z klasických krémových struktur, tak zároveň z olejů či lehkých gelových struktur. Veškeré výrobky jsou vyráběny tak, aby nezanechávaly pleť zbytečně mastnou a poskytly Vám tak co nejvyšší komfort při opalování.

vlevo Suncare Body Lotion SPF 50+ – Opalovací emulze 150 ml (800 Kč), vpravo Suncare Face Cream SPF 50+ – Krém na opalování 50 ml (800 Kč)

Clinique

Další kosmetická značka, jejíž produkty opětovně prosluly po celém světě, nese název Clinique. Produkty značky Clinique byly zprvu orientovány pouze na pečující kosmetiku, nyní však v sortimentu této značky nalezneme i široké spektrum dekorativní kosmetiky. Veškeré přípravky značky Clinique jsou dermatologicky testovány a jsou rovněž proslulé tím, že neobsahují žádné přidané vůně, jelikož právě ony nadbytečné vůně nás mohou od koupi takovýchto produktů častokrát odrazovat. Clinique při výrobě produktů na opalování užívá speciální techniku s názvem Solar Smart™, která poskytuje maximální širokopásmovou ochranu v poměru 3:1 proti poškození pleti. Jedná se tak o skvěle zpracovanou technologii, která zaručí maximální ochranu před UVA/UVB zářením.

vlevo SPF 40 Body Lotion – Krém na opalování 150 ml (810 Kč), vpravo Superdefense Gel SPF40 – Krém na obličej 50 ml (1 550 Kč)

Sisley

Sisley je francouzská rodinná společnost, která zejména vsází na svoji jedinečnou inovativní výrobu. Produkty této společnosti pravidelně slaví úspěchy v mezinárodních kosmetických soutěžích a obsazuje tak nejvyšší možné příčky. Prestižnost produktů spočívá především v propojení účinnosti přírodních látek společně se senzorickou kvalitou. Řada Super Soin Solaire obsahuje hned několik produktů, které poskytují vysoký stupeň ochrany společně s aktivační složkou proti stárnutí. Tento vysoký stupeň ochrany je dosažen díky kombinaci nejmodernějších UVA-UVB filtrů a velmi účinných aktivních ochranných ingrediencí.

vlevo Super Stick Solaire Teinte SPF 50+ – Sun Stick 15 g (2 390 Kč), vpravo Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 50+ – Krém na opalování 40 ml (2 793 Kč)

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9