• Men's world  • Voňavá pánská kosmetika, kterou miluje samotný Ježíšek

Voňavá pánská kosmetika, kterou miluje samotný Ježíšek

Tyto tři produkty miluje i samotný Ježíšek! Na jeho doporučení jsme se rozhodli, že se o ně podělíme s Vámi. Představujeme tři žhavé produkty, které by neměly chybět v žádné pánské kosmetické taštičce.

 

Sprchový gel HAPPY HIPPY

Sprchový gel z růžového grapefruitu funguje jako mávnutí kouzelnou hůlkou! Je vyroben z čestvých růžových grapefruitů v bio kvalitě ale i přesto není růžový.  Při prvním nanešení na tělo Vás dostane jemná vůně po citrusech, která Vás bude doprovázet i druhý den.

HappyHippy

Vlasový krém DIRTY

S tímto vlasovým krémem vyhrajete boj proti ulepeným vlasům s mokrým efektem, které jsou out! S Dirty stylingovým krémem vykouzlíte ať už postavený nebo uhlazený vlasový styling. Velkým plus je, že vlasový styling vydrží po celý den. Dirty krém obsahuje neroli, tymián a rozmarýn, což jsou pečovatelé o vlasovou pokožku a zanechají vlasy jemně voňavé.

DirtyStylingCream

Krém na holení KALAMAZOO

Muže často trápí tvrdost strniště, které je na dotek nepříjemné. Máme pro Vás bojovníka, který vousům řekne, že je čas na jemnost! Nejen, že odstraní strniště a postará se o pokožku už v průběhu holení, ale Vaše pokožka Vás po nanesení tohoto krému bude milovat. Pohladí ji totiž ovesné mléko s levandulí, které je klíčovou složkou tohoto krému.

Kalamazoo_240g

 

Ručně vyráběnou kosmetiku LUSH si zamilují opravdu všichni. Vyrábí své produkty z čerstvých  přírodních zdrojů, je 100% vegetariánská a bojuje proti testování na zvířatech. Je snad potřeba mít více důvodu, proč se do této kosmetiky zamilovat? Nejen tyto tři produkty najdete v kamenném obchodě, který se nachází v OC Palladium, ale také online v LUSH e-shopu.

Marketing manager