• Gastro  • Vychutnejte si příběhy starého želvího námořníka s novinkou Ron de Azur

Vychutnejte si příběhy starého želvího námořníka s novinkou Ron de Azur

Rum a námořníci patří k sobě. K námořníkům zase patří moře a do moře patří želvy. Není proto divu, že právě želví námořník Ronny je hlavní ikonou nového rumu Ron de Azur, odtud také jméno Ronny. Ten reflektuje celý design tohoto rumu, který je spjat s podmořským světem.

Tento pravý šestiletý třtinový rum pocházející z Panamy přichází na český trh pod distribucí STOCK Plzeň-Božkov. Je ideální pro milovníky rumů se sušším profilem, kteří na něm v chuti ocení tóny medu, kakaa, vanilky a pomerančů. Kromě toho, k nám však také přináší příběhy vysloužilého želvího kapitána Ronnyho, který svými smyšlenými příběhy myšlenku a koncept Ron de Azur představuje.

A jak Ron de Azur vzniká?

Základem je panamská cukrová třtina, která se pěstuje přímo v palírně Don José Varela na poloostrově Azuero. Destilát se z ní vyrábí tzv. „kolonovou“ metodou. Následně rum zraje šest let v dubových sudech metodou Vintage Palette – co dva roky se sudy stejného stáří doplňují tak, aby byl zachován jejich jedinečný chuťový profil a kvalita rumu. Díky tomu naprosto skvěle podnítí vaší fantazii.

„Chtěli jsme, aby Ron de Azur měl specifický charakter, který ho nejen na první pohled odliší, ale také podtrhne jeho atraktivní chuťový profil,“ říká Michal Jakl, Group Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov. „Proto přicházíme s Ronnym, stařičkým želvím námořníkem, a jeho příběhy, které vytvářejí kolem Ron de Azur fantastickou a inspirativní atmosféru. Vše dokresluje design inspirovaný podmořským světem,“ dodává Michal Jakl. 

Uvedení na trh podpoří originální kreativita, která byla navržena agenturou Saatchi&Saatchi. Využila k ní pomoc umělé inteligence.

Vybrat si můžete lahev 0,5 litru či 0,7 litrů.

Zdroje: 1, 2