• Fashion News  • Výjimečný Red Concept Store otevírá v srdci Prahy

Výjimečný Red Concept Store otevírá v srdci Prahy

Světové metropole mají několik vyhlášených adres, kde najdete výjimečné místo, které vás naprosto omámí a ocitnete se v ráji. Přesně takové místo najdete nově i v Praze, kde se nachází Red Concept Store jemuž propadne každý od první návštěvy.

Nově otevřený Red Concept Store sousedící se známým Red Salonem, který se nachází ve Vězeňské 3 je naprosto výjimečný. Při prvním vstupu vás omámí dokonalý interiér, který dokáže inspirovat. Rozhlédnete se dál a najednou pocítíte, že jste na místě, které dokonale umí cílit na osobitý vkus. Přijemný koncept kadeřnického salónu s kavárnou a nyní i s obchodem, kde seženete českou autorskou módou, kosmetikou, šperky a doplňky. Vše je dokonale doladěno a zatím vším stojí majitelka Jana Šafářová společně s kreativní ředitelkou Mirkou Myšičkou.

Vybrané kousky od českých designérů, které jinde nenajdete

Věci, které si z Red Concept Store budete chtít odnést jsou pečlivě vybrané kurátorkou Silvií Luběnovou, která oslovila přední české módní návrháře, jakými jsou CHATTY, LA FORMELA, LEEDA, Miro Sabo, Monika Krobová nebo Zoltán Tóth. Na základě oslovení vznikly exkluzivní capsule kolekce, které jsou k dostání právě jen v Red Concept Store. Ať už jde o modely z aktuálních kolekcí nebo známé linie jednotlivých značek vždy se v něčem liší. Například barvou nebo použitým materiálem. Nechybí ani precizní výběr českých šperkařů, mezi něž patří například BELDA nebo Eva Růžičková, a dalších českých designérů jako Nastassiu Aleinkavu, Janu Voňkovou, Karlu Olšákovou, BELOVED nebo maestrokatastrof.

Red Concept Store se nespecializuje výhradně na české značky, ale nabízí také pestrý mix zahraničních designérů, kteří skvěle doplňují sortiment obchodu. Nechybí mýdla od francouzských Seam Soap, šperky od značky Skultuna nebo italských Alta Ora, kožešinové tašky a doplňky od značky Letta Nikolety Rajňákové a mnoho dalších.

„Naší vizí je rozmazlování a dokonalý zážitek. Chceme, aby se k nám zákazníci vraceli, a to nejen do kadeřnického salónu, ale i když mají cestu kolem. Jen tak. Nakouknout, popovídat, porozhlédnout se, dát si dobrou kávu. Stejně jako v mateřském Red Salonu jsme měly s Mirkou Myšičkou jasnou představu o interiéru Red Concept Storu, který je podle nás naprosto odlišný od všeho, na co jsme v Čechách zvyklí. Stejně jako na interiéru jsme si daly záležet i na výběru zboží. Je jedinečný, protože ho z velké části najdete jen u nás“, cituje Jana Šafářová, majitelka Red Concept Store a Red Salonu.

První české hair spa přinášející nadstandardní péči o vlasy

Kromě kolekcí oblečení a šperků zde najdete dokonalou péči o vaše vlasy. Odborníci v hair spa spolehlivě diagnostikují jakýkoliv problém vlasů či vlasové pokožky a profesionálně se postarají o to, aby přestal existovat. Využijí nejrůznější procedury na detoxikaci a posílení vlasu a vyrovnání pokožky od značky Oway, které jsou vyrobeny čistě z přírodních zdrojů a biodynamického zemědělství. Pokud chybí protein nebo jsou vlasy málo hydratované, pak nabídnou proceduru Chemistry od značky Redken, která se soustředí právě na dodání potřebných proteinů či hydratace, díky kterým se vlasy netřepí a mají ideální pružnost. Nechybí ani individuální kůry podle typu vlasů od značky Paul Mitchell, které jsou, stejně jako všechny ostatní, doprovázeny masáží hlavy a rukou, či zázrakem zvaným spa mist. Jedná se o japonský systém kůry založený na principu suché páry, která dokáže objem vlasů zvětšit až trojnásobně, a tak je vlas schopný absorbovat větší množství potřebné péče. V některých případech jsou vlasové procedury doplněné i masáží obličeje, takže má zákazník pocit, že se znovu narodil. V brzké době hair spa nabídne i procedury japonské značky Shu Uemura, jejíž rituály jsou jedinečným a nepopsatelným zážitkem.

Poslední novinkou v hair spa, které vzniklo v rámci Red Concept Store a Red Salonu, je The Face Concept. Ten skrývá neinvazivní antiageing masáže obličeje – originální metodu aktivující všech padesát sedm svalů obličeje. Pomocí přirozených cviků se tak zákazník nejen cítí, ale rázem i prokazatelně vypadá mladší. Zcela přirozené cviky mají blahodárný a téměř okamžitý pozitivní vliv na pevnost a pružnost obličeje. Nikde jinde než v Red Salonu se vám toto nemůže stát!

Jestli jste tu ještě nebyli, napravte to hned, jak budete mít cestu do centra Prahy. Red Concept Store na adrese Vězeňská 3 má otevřeno každý všední den od 9.00 do 21.00 a v sobotu od 10.00 do 17.00 hodin.

Zdroj fotografií: archiv Red Concept Store

Marketing manager