• Styling  • Dejte punčochám zelenou

Dejte punčochám zelenou

Že nevíte co zvolit místo kalhot nebo sukně na podzim či začínající zimu? Jako už zkušené nositelky punčoch vám s vlídností můžeme doporučit takové, které vás zahřejí a zároveň udělají parádu a doplní outfit. Ať už zvolíte barevné, síťované nebo vzorované, vždy dokáží vytvořit efektivní dovětek promyšleného looku.

Vzory všeho druhu

Vzorovaných punčocháčů naleznete opravdu nespočet, ať už se jedná o elegantní vzory, jako jsou kostky, puntíky, krajka či různé ornamenty, nebo naopak hravější, v podobě srdíček, hvězdiček, mašliček. Záleží na vašem stylu, oblečení, které k punčocháčům oblékáte a samozřejmě také na události.

Kromě vzorovaných punčocháčů však můžete zvolit i klasické černé bez ozdob. Tento malý detail může váš vzhled změnit víc, než si myslíte, a vaše nohy navíc budou vypadat štíhlejší. Obyčejné černé silonky jsou zkrátka sexy a elegantní, proto by alespoň jedny měla vlastnit každá z vás.

Dejte šanci barvičkám

Na podzim i zimu jsou naprosto ideální černé punčocháče se sílou klidně i 100 DEN. Další možností jsou neutrální barvy v podobě šedé, bordó nebo temně zelené či odstíny do modré a fialové. Dokonce i křiklavě barevné punčocháče lze zkombinovat bez problémů! Zde hodně záleží na vašem módním stylu. Pamatujte, že křiklavý tón barvy je studený, proto pokud váš outfit jde barevně také do studeného tónu, pak punčocháče až do neonové barevné variace jsou v pořádku.

Netroufáte si na bílou klasiku? Tak to je velká škoda!

Bílé punčochy už nepatří dávno mezi faux pas! Barvy mohou být ostře bílé, ve smetanových tónech nebo se šedým akcentem. Vsaďte na pletené materiály. Své opálené nožky po létu klidně schovejte do  trendy bílé barvy, a to buďto do sněhových bez vzoru nebo se vzorem. Buďte kreativní!

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20