• Fashion News  • Dua Lipa x Pepe Jeans v nové kolekci přináší sexy party outfity

Dua Lipa x Pepe Jeans v nové kolekci přináší sexy party outfity

Začátkem roku legendární britská značka Pepe Jeans oznámila novou tvář značky, kterou se stala popová zpěvačka Dua Lipa. O několik měsíců později Pepe Jeans spojilo síly s Duou Lipou a společně vytvořili ucelenou kolekci AW 2019. Lákavé kousky z kolekce #duaforpepe jsou sexy a budete je chtít nosit ve dne i v noci.

Nepřehlédnutelná Dua Lipa se narodila v Londýně, ale má v sobě albánské kořeny. Ve svých 23 letech dobývá hudební svět a je inspirací pro miliony svých fanoušky, i díky svému osobitému stylu. V roce 2018 se stala královnou na udílení cen Brit Awards, kdy obdržela přímo pět nominací. Bylo to poprvé, kdy ženská interpretka obdržela takové množství nominací. Domů si za svojí tvorbu odnesla dvě ocenění jako Nejlepší britská solová umělkyně (British Female Solo Artist) a British Breakthrough Act. Poslední dva roky je Dua Lipa také nejsledovanější ženskou umělkyní na světě. Hudební videoklip k songu „New Rules“ má vícenež přes dvě miliardy zhlédnutí, což z ní udělalo nejmladší ženskou umělkyni, která překonala počet zhlédnutí videí na YouTube. Letní song „One Kiss“, ve spolupráci s Calvinem Harrisem se stal největším prodejním singlem roku 2018 ve Velké Británii. Celkově prodala přes 40 milionů singlů a přes 3,4 milionu alb po celém světě. Nejnověji Dua Lipa se pyšní dvěma cenami Grammy za Objev roku a nejlepší taneční song „Electricity“ (Se Silk City s Diplo & Mark Ronson).

Inspiraci k vytvoření kolekce zpěvačka čerpala ze začátků 90. let, kdy v Londýně vyrůstala a samotné město plné klubové scény, supermodelek, zábavy a odvážnosti formovalo její osobitý styl. Vznikla tak ucelená kolekce v moderním pojetí, která je nositelná a cenově dostupná pro všechny.

Mezi klíčové kousky nové kolekce patří třpytivé šaty, oversize denimová bunda s roztrhanými detaily, denimová mini sukně, džíny s vysokým pasem, oboustraný kabát, lesknoucí se a průsvitné topy pro party nebo festivalovou sezónu. Všechny kousky v kolekci můžete nosit ve dne i v noci.  

#duaforpepe

Kolekce je k dostání ve všech prodejnách Pepe Jeans v České republice.

Zdroj: acrhiv značky Pepe Jeans London

Marketing manager