• Fashion News  • Mondaily: L’Oréal odstraňuje výrazy „bělení“ a „zesvětlení“ ze svých produktů

Mondaily: L’Oréal odstraňuje výrazy „bělení“ a „zesvětlení“ ze svých produktů

Myslíme, že na jedné věci se všichni shodneme. Tento rok je opravdu plný překvapení a změn. Podívejte se s námi na to, jak se beauty a fashion segment dále vyvíjí a na co se třeba můžeme již brzy těšit!

L’Oréal odstraňuje výrazy „bělení“ a „zesvětlení“ ze svých produktů

Uprostřed celosvětového zaměření na rasové bezpráví se mění jak módní, tak beauty scéna. Nejnovějším diskutovaným přírůstkem do této tematiky je skupina L’Oréal, která se rozhodla upravit jazyk na svých výrobcích pro péči o pleť prodávaných především v Asii. Ze všech svých produktů odstranila výrazy bílá / bělení, a světlá / zesvětlení. Zařadila se tak do řady výrobců spolu s Dove a Johnson&Johnson, kteří se k této problematice tímto způsobem vyjádřili.

Chiara Ferragni chystá novou kolekci kabelek

Mrkající oko od blogerky a návrhářky Chiary Ferragni prošlo re-designem, na který se můžeme těšit už v září. Zatím se na instagramu Chiara chlubí růžovou i černou verzí, jež naznačují stále větší inspiraci v sociálních sítích díky tvaru chatovacího okna. Jak se vám nový design líbí?

Značka Gap oznámila spolupráci s Yeezy od Kanye West

Pokud jste o Yeezy ještě neslyšeli, je na čase ji zaregistrovat. Po spolupráci s Adidas totiž přichází na řadu dlouhodobá synergie se značkou Gap. Kanye se do značky nadchl před pěti lety natolik, že málem zbankrotoval. Koronavirovou pandemii, zdá se, ale překonal. Na první kolekci tohoto spojení se můžeme těšit již v roce 2021.