• Lifestyle  • MEGASMILE: Čistěte si zuby stylově!

MEGASMILE: Čistěte si zuby stylově!

Představujeme Vám novinku na trhu, která vám v žádném případě nemůže chybět! Správný fashionista si dá záležet na detailech a jednim z důležitých detailů je právě váš úsměv! Díky společnosti Megasmile je od teď možné dodržovat dentální hygienu stylově!

887472_489556101206142_6186457141089861574_o

Megasmile je společnost, která byla založena roku 2007 zubním lékařem Dr. Rolandem Zettelem. Pan doktor Zettel vede ve Švýcarsku zubní kliniku a veškeré své poznatky vkládá do vývoje nových produktů. Pojďme si tyto produkty přiblížit.

BLACK WHITENING

Kartáček s velkým bělícím efektem, který funguje díky mikročásticím aktivního uhlí. Je ultra lehký a velmi tenký, perfektně sedí do ruky. Navíc k tomu všemu byl oceněn cenou Good Design Award, takže si stojí nejen za kvalitou ale i designem!

LOOP BLACK WHITENING

Pravděpodobně nejlehčí kartáček na světě, který váží pouhých 17 gramů. Funkce LOOP eliminuje tlak kartáčku na dásně, takže je skvělou volbou pro ty z vás, kteří mají problémy s krvácením dásní.

SOFT BLACK WHITENING

Tento typ kartáčku je doporučován v případě citlivých dásní a zubů.

ORTHO BLACK WHITENING

Firma myslela i na ty z nás, kteří mají rovnátka a vynalezla speciální zubní kartáček pro jejich nositele.

SONIC BLACK WHITENING

Velkým oblíbencem je právě tento sonický kartáček. Až 45.000 hydroaktivních tlakových vln za minutu vytváří pulzující vlny tekutiny, které vnikají do úzkých mezizubních mezer a čistí tak zuby. I v tomto případě štětinky jsou obohaceny o mikročástice aktivního uhlí, takže po prvních pár použitích uvidíte bělící efekt.

MEZIZUBNÍ KARTÁČKY

Každý, kdo se správně stará o svůj hollywoodský úsměv ví, že pravidelné použití mezizubních kartáčků je zcela nezbytné. Tyto mezizubní kartáčky jsou pro změnu bílé barvy s velmi praktickou rukojetí, která vám umožní důkladnější čištění i ploch u ”osmiček”.

DENTÁLNÍ SNÍH

Za nás je tento výrobek jedním z nejoblíbenějších! K jeho použití nepotřebujete ani vodu, můžete ho aplikovat přímo do úst, takže je ideální na použití během dne i na cestách. Tento sníh se po aplikaci rozpouští na povrchu vašich zubů a poté proniká do obtížně přístupných oblastí vaší ústní dutiny. Je vhodný, jak pro citlivé dásně, tak i pro nositele rovnátek. Zanechává čistý dech a navíc díky výtažkům z šalvěje a čistému propolisu působí regeneračně a podporuje léčení. Je to skvělý doplněk pro vytvoření úsměvu, po kterém všichni toužíme!

V době nadcházejících svátků, nekončících návštěv a ochutnávek všemožného jídla je obzvlášť důležité se o svůj chrup správně starat. Firma Megasmile nám zajistila nejen kvalitní výrobky ale i dokonalý design, který osloví každého.


Megasmile CZlogo megasmile

www.megasmile.cz

Facebook Megasmile CZ