• Lifestyle  • Nová výběrová půjčovna Svatbář s designovými kousky od lokálních umělců

Nová výběrová půjčovna Svatbář s designovými kousky od lokálních umělců

Každou z nás čeká ten velký a jedinečný den, kdy řekneme svému milému „ano“. Pak následuje rok plný příprav a každá rada či pomoc je nad zlato. Nově můžete využít služeb Svatbáře, výběrové půjčovny pro svatby, eventy a oslavy a mimo samotné půjčovny se stará i o dekoratérské služby, dětské koutky či floristickou výzdobu…

Svatbář je založen na konceptu spolupráce slokálními řemeslníky i designéry a jeho zakladatelkou je Elena Janota, zakladatelka též oblíbeného LEMARKETU.

„V loňském roce jsem při přípravě vlastní svatby zjistila, jak komplikované je shánět nábytek, dekorace a celkové vybavení v určitém stylu. Při hledání jsem zjistila, že mi v Česku chybí platforma, která by na jednom místě sdružovala dostatek věcí,a přitom neslevila z estetických i funkčních kvalit,“popisuje vznik Svatbáře Elena Janota.

Nabídka pro snoubence je opravdu bohatá, můžete vybírat mezi jak zcela novými kousky nábytku a dekorací, tak unikáty z vintage obchodů či bleších trhů. Například úchvatná je sada překrásných krajek z Belgie, vintage stolek, který už má za sebou možná i 100 let života, či designové ikony jako je nábytek od značky Ton a nábytek restaurovaný projektem „Oživeno„. Svatbář je doslova jedničkou na trhu a není divu, protože se jedná
o výběrovou půjčovnu.

Líbí se vám služby Svatbáře, ale máte svatbu s více jak 100 hosty, žádný strach! Svatbář je schopen svými službami pokrýt akce s až pěti sty hosty. Veškerý nábytek, doplňky, dekorace a služby naleznete na stránkách projektu svatbar.cz. Sledovat můžete i na Instagramu a Facebooku.

Zdroj: archiv Svatbař