• Fashion News  • Premium Fashion Brands přináší na český trh Wolford!

Premium Fashion Brands přináší na český trh Wolford!

Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou s velkou radostí vítá nového člena skupiny, kterým se stala značka luxusního spodního prádla a punčochového zboží Wolford. První prodejnu najdete v části Designer Gallery v Centru Chodov.

zboží pro ženy i může, spodní prádlo pro ženy, dámské oblečení jako jsou sukně, topy, svetry a body, stejně jako doplňky. Všechny výrobky jsou vyráběny v Evropě (Rakousko a Slovinsko).

Produkty Wolford jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů jako jsou egyptská bavlna, mongolský kašmír nebo francouzská krajka. Pocit luxusu a pohodlí se nedá s ničím srovnat, i proto si značka Wolford zakládá na loajálnosti svých zákaznic.

Nová prodejna v části Designer Gallery v nákupním Centru Chodov skvěle doplňuje portfolio značek módní skupiny Premium Fashion Brands, která se specializuje na segment dostupné luxusní módy. Značky HUGO Hugo Boss, Armani Jeans, Armani Exchange, Geox a Beltissimo můžete nyní zakoupit i online na e-shop www.pfb.cz. Brzy se tam objeví i zboží značky Wolford.

Je to jedna z dalších značek portfolia Premium Fashion Brands, kde můžou registrovaní zákazníci čerpat výhody věrnostního programu.