• Styling  • Svetr s jelenem nebo minišaty s flitry? Co si vezmete na firemní akci vy?

Svetr s jelenem nebo minišaty s flitry? Co si vezmete na firemní akci vy?

Vánoce a konec roku se blíží. Není snad období v roce, ve kterém bychom více chodili na firemní večírky. Vánoční večírek je prostě dnes už klasika. Na konci roku mnohé z nás čekají i jiné společenské akce, které se týkají přelomu roku. Zapomeňte na novoroční předsevzetí. Konec roku si užijte. Co si vzít na firemní akce konce roku na sebe? Tady jsou naše tipy. Pro muže i ženy.

„Vygooglím” si, co to znamená fitness centrum

„Budu mýt nádobí častěji a zabráním tak rozvoji nového ekosystému mezi špinavými talíři.”

„Už nikdy nebudu opilá posílat svou nahou fotku s přáním krásných svátků svému šéfovi!”

Dáváte si taková předsevzetí? Podobná, nebo úplně jiná? Ať už si dáváte jakákoli předsevzetí, plníte je? Výzkumy dokazují, že pouze 5 % Čechů svá předsevzetí splní.

Ženy chtějí nejčastěji zhubnout, muži zase přestat kouřit. „Přestanu kouřit” je zároveň také předsevzetí, které nejrychleji vezme za své. Další cigaretu si zapálíme už druhý den ráno, nebo dokonce ještě ten večer. 

Vykašlete se na novoroční předsevzetí a zamyslete se nad tím jak si konec roku pořádně užít. Vyberte si takové oblečení na firemní večírek, které bude podle vašeho vkusu bude respektovat vaši postavu a neuděláte si ostudu.

Oblečte se tak, že váš večírek vejde do dějin

Vzpomíná ty na ty legendární?

Proto, aby váš večírek byl nezapomenutelný si nemusíte brát na sebe hned svetr s jelenem nebo kostým Santy.

Staňte se bohyní jakékoli firemní akce. Víme jak na to:

Na vánoční večírek, či jinou firemní akci, zvolte eleganci a decentní luxus. Zapomeňte na sportovní oblečení a jakákoliv velká a viditelná loga na oblečení. Vyhněte nejrůznějším extravagantním a barevným pokusům.

Pozor také na přehnanou vyzývavost ve formě hlubokých výstřihů a krátkých sukní.

Z hlediska etikety by měla být i zakryta ramena. Pozor, průhledná ramínka od podprsenky jsou dávno aut. Zvolte raději špagetová ramínka, nebo podprsenku v barvě šatů.

1. Nejdůležitější je cítit se dobře a pohodlně, takže klidně začněte od bot.

2. Lepší je být oblečen o stupínek výš než níž.

3. Outfit na vánoční, či jiný firemní večírek/party, je hlavně o doplňcích. Když k jednoduchému oblečení, přidáte ty správné blyštivé doplňky, červenou rtěnku, tak jste vyhrála.

4. Kombinujte materiály (třeba samet a krajku).

5. Nebojte se krajek, kovových odlesků, volánků ani flitrů.

6. Rozhodnete-li se přece jen pro jednu část těla odhalenou, druhá by měla zůstat zahalená (např. hluboký výstřih tak už ne mini, ale dlouhé kalhoty nebo sukni).

Jedině s našimi tipy budete králem večera:

Hlavně si nepůjčujte oblek, vyleštěte boty a neberte si s sebou batoh a ne, že si plno drobností nacpete do kapes (tedy pokud nechcete mít zdeformovanou postavu).

1. Smokingové sametové sako + tenký rolák + chinos kalhoty. Budete překvapeni, jak tato kombinace funguje. Semišové černé polobotky outfit dotáhnou.

2. Hrubý rolák + džíny + kotníkové šněrovací boty. Pokud se jdete s kolegy slavit do hospůdky, je to pohodlné a nadčasové oblečení. Džíny nezapomeňte ohrnout.

3. Blazer + košile + kalhoty + tenisky. Klasika, která neomrzí. Blazer volte měkký s nestrukturovanými rameny. Můžete blazer také nahradit pánským kardiganem a tenisky vyměnit za mokasiny.

4. Oblek + rolák. Jdete rovnou z kanceláře? Vyměňte pouze košili s kravatou za jakýkoliv barevný rolák.

5. Černé džíny + vínová nebo červená košile + teplý biker bundu. Dodejte do svého oblečení duch Vánoc červenou nebo vínovou barvou.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8