• Lifestyle  • Zažijte s námi klubovou atmosféru John Reed Fitness

Zažijte s námi klubovou atmosféru John Reed Fitness

Cvičení není jen o pálení kalorií a nabírání svalů, návštěva fitka může být zážitkem. V John Reed Fitness Music Clubu se snoubí prvotřídní cvičební vybavení a servis s designem a hudbou. Poznejte blíže, co nabízí – společně s námi.

Spojili jsem se s týmem John Reed, abychom vám v následujících měsících přinesli ve speciální sérii článků mnoho zajímavých informací a tipů z oblasti fitness a zdravého životního stylu. Spolu s naší redakcí nahlédnete do aktuálního dění v pražském studiu na Karlově náměstí a postupně se budete – stejně jako my – posouvat na své cestě za zdravějším životem a vysportovanější postavou. Nečekejte jen obvyklé rady, kterých najdete na internetu spoustu, ale také rozhovory přímo se zdejšími trenéry a autenticitu ve formě podobné deníku.

Pokud koncept John Reed Fitness neznáte, rádi vám ho představíme. John Reed Fitness je součástí německého RSG Group, největšího provozovatele a lídra ve světovém fitness, který spravuje kolem 1000 studií po celém světě, jež navštěvuje přes 6,4 milionů členů. Nově patří do portfolia značky i světově známý Gold´s Gym. Pražské studio otevřelo v roce 2017 a od té doby se v něm vystřídalo mnoho známých tváří a další klientely.

Nasajte atmosféru John Reed Fitness podívejte se, jak vypadal Open House Week

Interiér studia kombinuje prvky street artu s atmosférou britského klubu a suvenýry z návštěvy exotických zemí – na stěně se plazí krokodýl, u běžeckého pásu vás hlídá obří gorila a u posilovacích strojů zase tři zlaté sošky Buddhy. A nechybí ani kožená křesla. Na rozloze 1800 metrů čtverečních najdete moderní stroje i klasické pomůcky určené na kruhový trénink, dva sály, ve kterých se zapotíte při virtuálních lekcích CYBEROBICS či na živé lekci se špičkovými trenéry, a nechybí dokonce ani DJský pult, u kterého se obvykle dvakrát týdně střídají čeští i zahraniční DJs se svými live sety. V tzv. funkční zóně se můžete pod vedením trenéra zúčastnit zábavných skupinových workoutů doprovázených party atmosférou – klasicky probíhají každé pondělí až čtvrtek, ale nyní jsou pozastavené kvůli koronavirové situaci. Velkým lákadlem jsou také tanečné lekce s Anet Antošovou nebo Filipem Jankovičem – na ty se můžete, ať už jako začátečníci nebo mírně pokročilí, těšit pravděpodobně opět v září.

Ať už přijdete rozpálit svaly na pás, zvedat těžké váhy nebo navštívit virtuální či živou lekci, dveře John Reed Fitness jsou vám otevřené 24 hodin denně, nonstop 365 dní v roce.

Článek vznikl ve spolupráci s John Reed Fitness.

Zdroj fotografií: John Reed Fitness