• Fashion News  • Mondaily: Zara přichází s linií spodního prádla

Mondaily: Zara přichází s linií spodního prádla

I přes všechny nesnáze módní svět ještě neumírá. Co nového přinesl minulý týden? Sepsali jsme pro vás v dalším Mondaily!

Zara přichází s linií spodního prádla

Španělská značka s rychlou módou, jež vlastní mateřská společnost Inditex, uvede již tento čtvrtek svou první kolekci spodního prádla. Více než 125 návrhů včetně podprsenek, kalhotek, kombinéz, pyžam, legín nebo kašmírových ponožek bude k dispozici na zara.com.

Roberto Cavalli již nejspíše našla nového kreativního ředitele

Šíří se povídačky, že novým kreativním ředitelem značky Roberto Cavalli bude sicilský designér Fausto Puglisi. Není to poprvé, co je Puglisiho jméno spojeno se značkou. Již v roce 2017 se šuškalo, že stane součástí společnosti, nicméně jej tenkrát nahradil Paul Surridge. Ten ale loni vystoupil. Puglisiho estetika má kořeny v sexy ženskosti a odvážném, okázalém přístupu k módě, který nejlépe ztělesňují jeho minišaty inspirované gladiátorskými mini šaty.

Druhá kolekce Ivy Park od Beyoncé je až do velikosti 4X

Ještě inkluzivnější kolekci představila Beyoncé pod značkou Ivy Park, jež je vyráběna společností Adidas. Design jednotlivých kousků nabízí kromě velikosti až 4X navíc genderově-neutrální estetiku, která se hodí do tělocvičny i mimo ni. Kolekce je navíc doplněna i obuví a doplňky jako jsou ledvinky, kabelky, pásky nebo ponožky.